Propagace webových stránek v síti

Sama stránka v síti to příliš málo, aby efektivně propagovat marketingovou akci. V servisu mfirma.cz najdete různé služby, díky kterým budete existovat v internetovém prostředí. Zkontrolujte, zda Vaše konkurence už je používá a nebuďte pozadu! Přidejte vizitku Vaší společnosti do stránek Google Plus Stránky Google Plus jsou dostupné po vytvoření v Google účtu Google+ aRead More

Příklad webové stránky v cizím jazyce :)

Příklad webové stránky - info.mfirma.cz

Jak jsme psali nedávno, na našem portálu webové stránky se vytvářejí v různých jazycích. Jedna z nich byla založena i v hebrejštině 🙂 Bohužel nevíme, o čem je 😉 Zde můžete se podívat na tuto webovou stránku. Na našich stránkách je možné si nastavit webovou stránku v jakémkoli jazyce.

Webová stránka agentury pro práci v zahraničí – Agentúra TBS

Agentura pro práci v zahraničí - Agentura TBS

Na našem portálu webové stránky se vytvářejí v různých jazycích. Kromě českého jazyka se nejčastěji vyskytuje slovenština. Dnes Vám ukazujeme jednou z www stránek ve slovenském jazyce. Je to stránka agentury pro práci v zahraničí, která nabízí práci ve Velké Británii, v hotelech a restauracích. Tady můžete si nastavit vlastní webovou stránku v libovolném jazyce.