Proč každá moderní firma by měla mít WWW stránky?

Pro většínu z nás pošta e-mail patří k každodenné povinnosti. Ve svém volném čase rádi používáme společenské portály, diskutujeme na fórech. Stejně často na internetu hledáme osobu, která nabízí službu. Připomeňte si, zda někdy jste si sedli u počítače a hledali jste informace o nějaké firmě? Možná dodavatel o Vaší? Pokud používáte Internet, přemýšlejte, jak často to dělají Vaši zákazníci.

Samozřejmě Váš zájem může přinést příjmy i v případě, že jste ještě neměli webové stránky nebo neuvedli jste na Internetu žádné inzeráty. Všímejte si, kolik jste ztratili jen proto, že když zákazníci hledali v síti firmy jako je například Vaše, skončili na webové stránce Vaší konkurence? Každý uživatel, který navštíví Vaši vitrínu, může se stát Vaším potenciálním zákazníkem.

Na internetových stránkách se klienti seznámí s rozsahem Vašich služeb, s ceníkem, najdou adresu Vaší firmy, podívají se na Vámi vytvořené projekty. Důležité je, abyste přizpůsobili obsah vitríny k profilu působení Vaší firmy. Například, pokud vedete projektovou kancelář, nutně ukážte své činnosti v galerii. Pokud máte hudební skupinu, na www stránky přidejte demo. Spolupracovali jste s různými klienty? Obraťte se na ně s prosbou o reference a přidejte je k svým stránkám. Působíte také mimo území České republiky? Přeložte stránky do několika jazyků.

Obáváte se, že tvorba profesionální WWW stránek je velmi komplikovaná, vyžaduje velké pracovní náklady nebo je příliš drahá? Nemusí tak být. Sevis mfirma.cz nabízí Vám velmi jednoduchý k použití průvodce WWW stránek, díky kterému brzy vytvoříte vlastní internetovou vitrínu, kde se komplexně zobrazí nabídka firmy. Ke stránkám můžete přidat rozsáhlé galerie, umístit hudební demo, video filmy, a také vytvořit jazykové verze.

Obáváte se, že v množství údajů a informací, které každodenně procházejí přes Internet, Vaše firma se ztratí? Naše příručka Vás naučí nejen, jak vytvořit webové stránky pro Vaše potřeby, ale i jak efektivně propagovat své stránky a firmu v síti.

About

View all posts by